opona Goodride SW608

product
product
product

Goodride SW608

4 oceny

Dostępność: w magazynie

producent: Goodride
model: SW608
klasa: ekonomiczna
rodzaj bieżnika: kierunkowy
sezon: zimowy
Goodride SW608 to najpopularniejszy model opon zimowych chińskiego producenta Zhongce Rubber Group Co. Wyposażona w interesującą, kierunkową rzeźbę bieżnika bardzo dobrze poradzi sobie w typowo zimowych warunkach – na zmarzniętej i ośnieżonej nawierzchni. Drugą ważną cechą bieżnika opony Goodride SW608 są prostopadłe rowki odprowadzające wodę i błoto pośniegowe. Dzięki nim opona zachowuje wyjątkową trakcję również na mokrej, śliskiej nawierzchni.
Opony Goodride SW608 zyskały popularność i uznanie dzięki swojej unikalnej, trwałej mieszance oraz niezawodnej kontroli we wszystkich warunkach drogowych zimą. Potwierdzenie znajdziemy w testach przeprowadzonych przez Auto Bild i ACE GTU w 2014 roku na oponach zimowych. Goodride SW608 została sklasyfikowana na 15 i 14 miejscu na 50 testowanych modeli.KUP TERAZ na Opomarket

Szczegóły

Opony Goodride SW608 zyskały popularność i uznanie dzięki swojej unikalnej, trwałej mieszance oraz niezawodnej kontroli we wszystkich warunkach drogowych zimą. Potwierdzenie znajdziemy w testach przeprowadzonych przez Auto Bild i ACE GTU w 2014 roku na oponach zimowych. Goodride SW608 została sklasyfikowana na 15 i 14 miejscu na 50 testowanych modeli. Goodride SW608 zdobyła zaufanie kierowców którym zależy na dobrym stosunku ceny do jakości.


Zalety
 • homologacja zimowa 3PMFS
 • stała dostępność modelu
 • dobre miejsca w testach opon (Auto Bild i ACE GTU w 2014 roku na oponach zimowych. Goodride SW608 została sklasyfikowana na 15 i 14 miejscu na 50 testowanych modeli)
 • bardzo dobre odprowadzanie wody i błota pośniegowego spod czoła opony
 • cena
 • Wojtek S.
  25 maj, 2019

  To mój drugi komplet opon SW608. Poprzednie zjeździłem do 3 mm i zdecydowałem kupić kolejne. Opona zachowuje się bardzo przyzwoicie na suchej i mokrej nawierzchni. Na śniegu - w zeszłym roku był śnieg ! (na feriach zimowych, w górach) - całkiem dobrze. Jeszcze nie spotkałem się z taką dobrą relacją możliwości/cena. Dla mnie w zupełności wystarczające. Auto: C-MAX 2.0 diesel.

 • Piotr S.
  25 Listopad, 2019

  Nie ma lepszej chińskiej opony. Naprawdę. Nie ma. A i z europejczykami mogłaby się bić.

 • Kamil B.
  29 Listopad, 2020

  Bardzo dobra relacja jakości do ceny i nie przeszkadza że to made in china , opona sprawdziła się nawet w górach na ośnieżonych drogach, szczerze polecam. Oczywiście dla kogoś kto całe życie jeździł na oponach z najwyższej półki trzy razy droższych to SW608 może w ocenie być średnia...

Twoja ocena :