opona Goodride Z107

product
product

Goodride Z107

4 oceny

Dostępność: w magazynie


producent: Goodride
model: Z107
oznaczenia spotykane w użyciu: Zupereco Z107, Z107, Z-107, ZuperEco Z-107
klasa: ekonomiczna
rodzaj bieżnika: asymetryczny
sezon: letni

Z-107 ZuperEco
Ekonomiczna, nowoczesna letnia opona o asymetrycznym bieżniku w bardzo dobrej cenie.

O produkcie
Asymetryczna rzeźba bieżnika
W powyższej rzeźbie bieżnika dostępna od rozmiaru 195/65R15
Zoptymalizowana mieszanka gumowa zapewnia lepszą przyczepność na mokrej nawierzchni i niższe opory toczenia
Przyczepność na mokrej nawierzchni (wet grip) klasa B
Technologie
Goodride Z-107 ZuperEco
Nowoczesny asymetryczny bieżnik
Zastosowanie asymetrycznego bieżnika to bardzo dobra trakcja przy pokonywaniu zakrętów oraz lepsza przyczepność przy hamowaniu i przyspieszaniu.


Producent zastosował w Z-107 dwa rodzaje bieżnika. Dla mniejszych opon (do rozmiaru 185/65R15) występują 3 rowki obwodowe a dla pozostałych (od rozmiaru 195/65R15) został dodany 4 centralny rowek. Dzięki temu opony charakteryzuje bardzo dobre odprowadzanie wody sprzed czoła opony w całym zakresie produkowanych rozmiarów.


KUP TERAZ na Opomarket

Szczegóły

Opony Goodride Z107 zyskały popularność i uznanie dzięki swojej unikalnej, trwałej mieszance oraz niezawodnej kontroli we wszystkich warunkach drogowych latem. Potwierdzenie znajdziemy w testach przeprowadzonych przez Auto Bild w 2021 roku na oponach letnich. Goodride Z107 została sklasyfikowana na 24 miejscu na 53 testowanych modeli. To wyższe miejsce niż m.in. Barum Bravuris 5HM (29), Zeetex ZT1000 (28), Viking ProTech New Gen (36), Riken Road Performance (46). Goodride Z107 zdobyła zaufanie kierowców którym zależy na dobrym stosunku ceny do jakości.

Zalety
 • nowoczesna, asymetryczna budowa bieżnika
 • stała dostępność modelu
 • dobre miejsca w testach opon
 • bardzo dobre zachowanie na mokrej nawierzchni
 • cena
 • Marek B.
  20 czerwiec, 2020

  Widzieliście tą oponę na żywo? Wygląda na dwa razy droższą! Bardzo ładny projekt bieżnika, bardzo ładny bok bieżnika. Opony kupione do kompakta - Fiata Tipo. Sprawdzają się świetnie. Na suchym - jest cicho i bardzo bezpiecznie. Na mokrym - nadspodziewanie dobrze. Chyba już nie będę przepłacał za inne marki!

 • Bartłomiej M.
  25 sierpień, 2020

  Mamy pandemię - wiosną jeździłem niewiele, ale na wakacjach przejechaliśmy z rodziną 2000km po Polsce. Nie ma wstydu. Nie ma lepszej chińskiej opony. Naprawdę. Nie ma. A i z europejczykami mogłaby się bić.

 • Marek K.
  29 Listopad, 2020

  Bardzo dobra relacja jakości do ceny i nie przeszkadza że to made in china , opona sprawdziła się nawet na szybkich i mokrych odcinkach, szczerze polecam. Oczywiście dla kogoś kto całe życie jeździł na oponach z najwyższej półki trzy razy droższych to Z107 może w ocenie być średnia...

Twoja ocena :